V košíku máte: 0 ks za 0,- Kč

Kurzy, konzultace a poradenství naleznete na adrese:

www.originalnikurzy.cz

 

 

Výběr hodnocení a reference kurzů:

 

"Ahoj všichni, včera jsem absolvovala kurz na Lightroom s Hynkem Opatřilem, a chtěla bych všem vřele doporučit. Perfektní přístup, pohodové povídání a opravdu vstřícné odpovědi na naše všechny otázky, přesto ze jsme se občas ptaly opakovaně, než jsme něco úplně pochopily, trpělivost a příjemná atmosféra.

 

Pokud budu v budoucnu ještě další kurz potrebovat, ať už Photoshop nebo něco jiného v rámci postprodukce fotografií, vím, ze se na nej rada znovu obrátím. Tímto zdravím Hynku, moc děkuji a těším se. Taky mě moc potěšilo, ze i ty sám si dal zpětnou vazbu nám, bylo to milé.

 

Spokojenost, dostatek času na všechny otázky, žádná honička, člověk to tak dokáže všechno vstrebavat. Výborně a pro mě velmi přínosné. Děkuji"

 

Irena Šenková - fotografka (Brno)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

"Profesionální přístup, ví o čem mluví."

 

Kateřina Glumbíková - fotografka (Opavsko)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

"Hynek je člověk, kterého práce s fotografiemi baví a je to znát i na jeho způsobu vedení kurzu. Hynek je pohodář, na všem se s ním dá domluvit. Vřele doporučuji těm, kteří váhají nebo o kurzu s Hynkem uvažují."

 

Kateřina Grofová - fotografka (Brno)

 

Copyright © 2012 Hynek Opatřil, IČ: 87618508, Všechna práva vyhrazena. Webdesign internetového obchodu vytvořil Fraggo.Net, s.r.o.